Osvětlení v teráriích

Do teráriích našich plazů přibylo nové vybavení, a to osvětlovací kryt. Zaručí plazům teplo a prostředí jim blízkým.

 

Kubík

Přibyl nám nový mladý králíček jménem Kuba. Dostali jsme ho od jedné žákyně, které za něj moc děkujeme.

 

Křečci na prodej

Máme na prodej 5 nových mladých křečků. Jeden křeček je černý s bílím proužek na břichu a ostatní jsou bílí s nádechem šedé barvy. Více informací se dozvíte ve složce Na prodej.

 

Gekoni panenští

Náš Chovatelský kroužek se rozrostl o další 4 plazy. Jedná se o gekony panenské. Více informací o jejich chovu se dozvíte ve složce Jak se starat o ... Obrázky najdete zde nebo ve fotogalerii.

Na prodej

Ve složce Na prodej máme nově na prodej dvě morčata a tři andulky vlnkované. Podrobnější informace naleznete v příslušné složce.

Jůlinka

Hned po prázdninách nás opustila činčila Jůlinka. Dožila se krásných deseti let.

Smutná zpráva

Náš králíček Max byl dne 16.12. 2014 utracen z důvodu zhoršení jeho zdravotního stavu. Měl velké problémy s kůži na zadní končetině. Všechny jsme ho měly moc rádi a bude nám chybět.

Strašilky

Náš Chovatelský kroužek se rozrostl o pár strašilek austalských. Jak se o strašilky starat najdete ve složce Jak se starat o...

Morčata

V pondělí se Chovatelský kroužek rozrostl o dvě morčata. Jsou to samice druhu rozeta. Doufáme, že se jim u nás bude líbit.

Ptáčata

Ve čtvrtek jsme zjistili, že se nám vylíhla 4 mláďata andulky vlnkované. Jelikož byla v budkách další vyjíčka, doufáme, že se jich vylíhne více.

Smutná zpráva

Naše králičice Šmoulinka podlehla své nemoci. Měla problémy s držení rovnováhy a jen se to zhoršovalo. Šmoulinka byla krásný a hodný králík, který se dožil krásných let. Bude nám moc chybět.

Mláďata

Naší králičici Báře se narodila mláďata. Kolik jich je ještě nevíme, přotože nejsou přes hnízdo vidět a sahat na ně ještě nemůžeme. Doufáme, že se o ně bude Bára hezky starat a časem budou králíci na prodej.

Smutná zpráva

Bohužel nám zemřeli 3 noví krečci. Dostali jsme je nedávno a je nám to moc líto. Už nám zbývají jen dva.

 

Mláďata

Lojzíkovi a Clee se narodila dvě mláďata. Jedno je celé čené s hnědou špičkou na nose a druhé je černé s hnědými skvrnami. Jejich otec bylo dlouhostrsté morče a matka byla křížencem rexe a krátkostratého morčete. Pro případný zájem nám můžete psát už teď. Přesnou dobu jejich odebrání zvěřejníme později.

 

Lojzík

Zemřel nám naše morče Lojzík. Dožil krásného věku. Ke konci života zplodil dvě krásná morčátka.

 

Andulka

Naše andulka, kterou jsme měli na prodej boužel zemřela. Její smrt je nám velkou záhadou.

 

Další králík

Naši králičici Báře přibyl společník. Stejně jako Bára je hermelýn, takže se můžeme se těšit na malá králičí mláďata čisté rasy.

 

Osmáci

Do našeho Chovatelského kroužku se přistěhovalo několik nových mladých osmáků. Pokud by o ně měl někdo zájem, napište nám. Na veškeré podrobnosti týkající se prodeje najdete ve složce Na prodej.

Sam

Náš křeček Sam se odstěhoval za křečicí Květou a my doufáme, že se stane otcem několika křečků.

Návštěva České televize

V pondělí 7.4.2014 náš Chovatelský kroužek navštívila Česká televize. Chovatelé povídali o péči zvířat, které zde chováme. Pořad se jmenuje Náš zvěřinec a naleznete ho na stanici "Déčko" 17.5.2014.

 

Vajíčka agamy vousaté

Dostali jsme 13 vajíček agamy vousaté. Jsou uložena a zahřávána v teráriu. Počítáme, že se vylíhnou cca za 3 měsíce. Už se na malá mláďata moc těšíme.

Nikolka

Naše morče Nikolka se nám odstěhovala do 1. třídy, kde se o ní budou starat děti. Snad se jí tam bude líbit.

Andulky

Máme tady další přírustek. Narodila se nám andulka vlnkovaná. Je zatím jediná, ale vzhledem k tomu, že máme v ostatních budkách také vajíčka doufáme, že se jich narodí ještě více.

Osmák

Bohužel nás opustil jeden osmák degu. Byl to sameček, který bydlel v kleci s osmákem Béďou. Doufáme, že se nebude Béďovi moc stýskat, protože se nám  narodili další malí osmáci.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode